Archiwum: Wrzesień 2019

KALENDARIUM – SIERPIEŃ 2019

1 sierpnia – Adoracja Najświętszego Sakramentu i Spowiedź Święta
3 sierpnia – Turnusowa Spartakiada
3-4 sierpnia – dk. Tomasz Wolnik z kazaniami w par. pw. św. Józefa w Kaletach-Jędrysku
4 sierpnia – dk. Szymon Supel z kaziami w par. pw. NSPJ w Herbach
4 sierpnia – Mszy św. przewodniczył ks. proboszcz Franciszek Koenig
6 sierpnia – Koncert Piosenki Religijnej w wykonaniu Scholki z Lubszy Śląskiej
8 sierpnia – Spotkanie dzieci z Policjantami
8 sierpnia – Adoracja Najświętszego Sakramentu i Spowiedź Święta
9 sierpnia – Gala Obozu Szermierczego
10 sierpnia – I Spowiedź święta (Alan Serafin)
10-11 sierpnia – dk. Zbigniew Śniechota z kazaniami w par. pw. św. Franciszka z Asyżu w Kaletach-Miotku
10-11 sierpnia – V Międzynarodowy Konkurs Tradycyjnego Powożenia o Trofeum Śląska w
Koszęcinie
11 sierpnia – dk. Szymon Supel z kazaniami w par. pw. św. Marcina w Cieszowej
11 sierpnia – ks. Kazimierz Tomasiak przewodniczył i Słowo Boże wygłosił na odpuście ku czci św. Wawrzyńca w Kochanowicach
11 sierpnia – Mszy św. przewodniczył ks. Alojzy Drozd, emeryt z Rusinowic – I Komunia Święta (Alan Serafin)
12 sierpnia – Błogosławieństwo prymicyjne (ks. Mateusz Mandalka z diec. opolskiej)
13 sierpnia – Mszy św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił o. Grzegorz Szczygieł CP z Warszawy
13 sierpnia – Festiwal Młodych Talentów
14 sierpnia – Koncert Roberta Mateuszuka
14-18 sierpnia – Na rehabilitacji s.M. Bernadeta Wadowska AM
15 sierpnia – Mszy św. przewodniczył ks. proboszcz Franciszek Koenig
15 sierpnia – ks. Kazimierz Tomasiak przewodniczył i Słowo Boże wygłosił na odpuście ku czci Wniebowzięcia NMP w Olszynie
15 sierpnia – Koncert Bogusława Uliczki z Kalet
16 sierpnia – 417 Pielgrzymka Ośrodka na Jasną Górę (ks. Kazimierz Tomasiak)
17-18 sierpnia – dk. Tomasz Wolnik z kazaniami w par. pw. św. Teresy Benedykty od Krzyża – Edyty Stein w Lublińcu-Steblowie
17-18 sierpnia – dk. Zbigniew Śniechota z kazaniami w par. pw. Wniebowzięcia NMP w Lubecku
18 sierpnia – Kazanie diakona Zbigniewa Halemby OMI
19 sierpnia – Zakończenie turnusu 417

Turnus 418

19 sierpnia – Msza św. na rozpoczęcie Turnusu 418 i spotkanie organizacyjne – ks. Dyrektor Kazimierz Tomasiak
19 sierpnia-08 września – Wakacyjna praktyka duszpasterska diakonów (dk. Michał Brzezina z par. pw. św. Katarzyny w Tarnowskich Górach-Lasowicach, dk. Paweł Korlaga z par. pw. św. Michała Archanioła w Gliwicach i dk. Adam Pietrowski z par. pw. NMP Królowej Różańca Świętego w Boronowie)
22 sierpnia – Nabożeństwo ku czci św. Rafała Archanioła
24 sierpnia – Turnusowa Spartakiada
24-25 sierpnia – dk. Adam Pietrowski z kazaniami w par. pw. NMP Królowej Różańca Świętego w Boronowie
24-25 sierpnia – dk. Paweł Korlaga z kazaniami w par. pw. św. Jakuba Starszego w Lubszy Śląskiej
25 sierpnia – Mszy św. przewodniczył ks. proboszcz Franciszek Koenig
29 sierpnia – Nabożeństwo powołaniowe, adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Spowiedzi Świętej
30 sierpnia – Mszy św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Przemysław Zając, wikariusz par. pw. św. Antoniego w Gliwicach-Wójtowej Wsi